fbpx
Ad imageAd image

Të gjithë VIP-at kundër Albano Bogdos, reagon vëllai i tij

Blloku min lexim

Prej më shumë se dy ditësh rrjeti  po zien dhe është kthyer kundër aktorit Albano Bogdo për deklaratën që ai bëri ndaj Beatrix. Por, vetë humorist dhe TV ku ai zhvillon emisionin nuk kanë bërë asnjë reagim.

- Advertisement -

Ndërsa së fundmi ka reaguar vëllai i Albanos. Përmes një postimi në Instagram ai shkruan se është në mbështetje të vëllait dhe nuk e kritikon aspak për çka ndodhi.

“Fjalët e një mbreti do t`i dhembin gjithmonë mendjes së një fshatari. Në krahun tënd deri në fund të botës”, shkruan vëllai i aktorit.

- Advertisement -

Lexo edhe : https://blloku.tv/deklarata-e-albanos-ishte-ceshtje-marketingu-apo-i-doli-situata-jashte-kontrollit/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock