fbpx
Ad imageAd image

Shumë shpejt, Kim Kardashian do të luajë në një film të Netflix

Blloku min lexim

- Advertisement -

Kim Kardashian do të luajë në një komedi në Netflix, The Fifth Wheel , sipas Deadline. “Rrota e Pestë”, u pretendua nga disa studio, duke përfshirë ato që e donin atë në ekranin e madh, dhe është një nga shitjet e para të mëdha që nga greva njëmujore e SAG-AFTRA, e cila përfundoi më herët në nëntor.

Shkrimtarja Paula Pell dhe komediania Janine Brito bashkë-shkruajnë skenarin, por asnjë informacion nuk ka rrjedhur për të në këtë moment. Përveç rolit të saj, personazhi televiziv do të marrë një pjesë të produksionit, së bashku me autorin.

- Advertisement -

Ajo së fundmi luajti “Siobhan Corbyn” në sezonin 12 të serialit të njohur të FX “American Horror Story”, përballë Emma Roberts. Ajo gjithashtu huazoi zërin e saj për filmin PAW Patrol të vitit 2021 dhe vazhdimin e filmit të fuqishëm së bashku me dy fëmijët e saj, North dhe Saint.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO