fbpx
Ad imageAd image

Shumë njerëz mendojnë që kjo mace ngjan me aktorin e njohur të filmave

Blloku min lexim

Shumë persona në mediat sociale mendojnë se kjo mace ngjason me personazhin e Jim Carrey në ‘Dumb and Dumber’. Pronarja e maces, Xander Tsai, postoi një foto të saj me qimet e prera në internet dhe ndjekësit direkt filluan të komentonin pamjen e saj. 

- Advertisement -

Edhe macet mund të kenë ditë të këqija të flokëve”, shkroi njëri. 

Ndërsa një tjetër shkroi: “Ai duket si mamaja jote kur të ofrohet që të presë flokët”.

- Advertisement -

Xander, nga Changsha, Tajvan, kishte postuar fotot në Facebook, pasi zbuloi se flokët e shkurtra ishin në dispozicion për t’u dhënë për bamirësi.

- Advertisement -

Aktori Carrey, 61 vjeç, luajti Lloyd Christmas në filmim hit të vitit 1994, me Jeff Daniels si shokun e tij Harry Dunne. Dhe ndërsa shumë mendonin se ngjashmëria me Carrey ishte e pazakontë, disa kishin ide të tjera. Ata thanë se ai dukej si Spock nga Star Trek apo edhe Ringo Starr nga The Beatles. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock