fbpx
Ad imageAd image

Princi William shpallet mashkulli i vitit 2023: Tullaci më seksi

Blloku min lexim

Princi William është një nga njerëzit më të famshëm në botë dhe një ditë do të mbajë titullin mbret, por tani mund të mburret me një titull tjetër, që ka të bëjë me pamjen. Ai tashmë ka disa tituj që i mori në lindje dhe menjëherë pasi babai i tij u bë mbret, por tani ai është shtuar me një tjetër.

Agjencia e marketingut “Reboot” e shpalli William si tullacin më seksi në botë për vitin 2023. Lista thuhet se bazohet në kërkimet në Google të meshkujve tullac.

- Advertisement -

Platforma më e madhe e kërkimit zbuloi se shumë donin ta shihnin William në një edicion të tillë dhe William arriti të rrëzonte nga froni tullacin më të famshëm pas tij, aktorin Vin Diesel.

- Advertisement -

Vendin e tretë në listën e këtij viti e fitoi Jason Statham, i katërti Samuel L. Jackson dhe i pesti Jeff Bezos.

Megjithatë, lista nuk emocionoi shumë, kështu që njerëzit në të gjithë rrjetet sociale filluan të komentojnë se kjo është e pamundur sepse Pitbull, Stanley Tucci, Christopher Meloni dhe shumë të tjerë nuk janë në mesin e 10 -shes on top.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock