fbpx
Ad imageAd image

Pasi e tradhtoi disa herë, Neymar ribashkohet me ish-partneren (FOTOT)

Blloku min lexim

Tetë muaj pas ndarjes së tyre të bujshme, Neymar dhe Bruna Biancardi kanë vendosur që t’i japin një shans dashurisë së tyre. Ata janë rikthyer zyrtarisht së bashku.

Neymar dhe Bruna janë fotografuar së fundmi në një koncert në Sao Paulo, ku dukeshin shumë të dashuruar, teksa i dhuronin puthje njëri-tjetrit.

- Advertisement -

Kujtojmë se ata u ndanë në nëntor të vitit 2023, vetëm disa ditë përpara se Bruna të lindte vajzën e tyre, kjo për shkak të tradhtive të njëpasnjëshme të futbollistit me modele të ndryshme.

Ndërkohë së fundmi, është zbuluar dhe nga testi i ADN-së se Neymar është bërë baba për herë të tretë, pasi u konfirmua se vajza e modeles Amanda Kimberly është gjithashtu vajza e yllit brazilian.

- Advertisement -

Gjithsesi kjo gjë duket se nuk e ka penguar Bruna Biancardin që të rikthehet me Neymar, teksa duket se dashuria e tyre nuk është shuar kurrë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO