fbpx
Ad imageAd image

“Si nuk bëre një story për Gracianon le nam…”, aktori vë në siklet Argjira Spancën!

Blloku min lexim

Top Arena është një emision i dedikuar kampionateve më të rëndësishme të futbollit, Kupa e Botës dhe Kampionati Europian i Futbollit. Që prej vitit 2006 Top Channel organizon në verë një emision të dedikuar këtyre eventeve të mëdha të futbollit. Edhe këtë vit gjatë muajve qershor-korrik çdo natë do jemi me TOP ARENA për të ndjekur nga afër Kampionatin Europian EURO 2024 që zhvillohet në Gjermani. Këtë edicion Europiani merr më shumë vlerë për pjesëmarrjen e Kombëtares shqiptare.

Moderatorja e njohur, Argjira Spanca, ka qenë së fundmi e ftuar në “Top Arena”, në Top Channel, e cila është vënë në siklet nga Visjan Ukcenaj. Aktori i njohur, i cili vjen gjithmonë në studio me rolin e tij, Minioni, i ka bërë Argjirës disa pyetje pikante. Ai iu drejtua duke i thënë mos ndoshta Graciano nuk e fitoi Big-un se ajo nuk e mbështeti.

- Advertisement -

Visjani: Mos ndoshta Graciano nuk e fitoi Big-un se ti nuk e mbështete?

Argjira: Unë kam qenë tersi?

- Advertisement -

Visjani: Si robi nuk bën një story për burrin moj, le nam

Argjira: Mos ma humbni, unë herën e parë e mbështeta

- Advertisement -

Visjani: Po si nuk merr avionin ti e t’i hedhësh trëndafila aty, pavarësisht se mund të shkojnë trëndafilat te televizioni ngjitur se i merr era, po të paktën t’a bësh mundin

Argjira: Herën e parë e mbështeta me mish e me shpirt

Visjani: Kur u fut herën e dytë the…

Teksa e pyeti se çfarë bëri me partnerin e saj, Graciano Tagani, natën e parë që ai doli nga “Big Brother VIP3”, ndërhyn ish-banorja Meri Shehu.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO