fbpx
Ad imageAd image

Papagalli ndalohet të shikojë televizor, sepse bërtet vetëm “f**k you”

Blloku min lexim

Një papagall është ndaluar të shohë televizor, për shkak të djalorit banal që përdor. Ai kishte parë disa herë filma aksion dhe gjithçka çfarë kishte mësuar prej tyre ishte fjala “f**k you”. Papagalli qëndron në një pijetore dhe stafi thotë se ai e fërsërit këtë fjalë edhe kur klientër janë prezentë. 

Ai në të vërtetë nuk thoshte asnjë fjalë, vetëm bënte zhurmë sepse jetonte në një shtëpi me njerëz që kishin një fëmijë, kështu që kopjonte zhurmat e lodrave. Por tani ka mësuar atë fjalë nga filmat”, tha pronari i pijetores.

- Advertisement -

Tashmë pronari ka vendosur një tabelë për të paralajmëruar klientët për fjalorinne pistë të papagallit. Ai shpreson se gjuha e Louis do të përmirësohet tani që i është ndaluar të shikojë televizion. “Ai nuk po shikon TV tani, ai po shikon klientët, kështu që do mësojë më shumë gjëra nga ata”, tha ai. 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO