fbpx
Ad imageAd image

Nuk iu lejua hyrja! Ja çfarë ndodhi me ish-in e Leonardo DiCaprios në ditëlindje!

Blloku min lexim

Leonardo DiCaprio zgjodhi ta festonte ditëlindjen e tij në mënyrën më të veçantë, një festë të organizuar në Beverly Hills me një listë të mirëmenduar të të ftuarve, ku nuk figuronte emri i ish-it të tij Victoria Lamas.

- Advertisement -

Ditëlindja e DiCaprios nuk bëri gjë tjetër veçse e bëri të qartë popullaritetin e tij dhe disa herë dukej si një tapet i kuq që mbulohej nga një numër i madh paparacësh që kërkonin të kapnin personazhe të famshëm si Beyonce, Channing Tatum, Lady Gaga, Zoe Kravitz dhe Kim Kardashian.

Një nga situatat që nuk kaloi pa u vënë re ishte një skenë e pakëndshme me Lamas, ish-i i DiCaprios, e cila mbërriti në festë me një mik dhe iu refuzua hyrja, pasi sipas informacioneve të Daily Mail, lista e të ftuarve u zbatua dhe kishte një kontroll të rreptë. Ndonëse një arsye tjetër mund të jetë se fituesi i Oscar-it donte të kalonte mirë me të dashurën e tij Vittoria Ceretti.

- Advertisement -

Aktorja 24 u pa me DiCaprion në muajin dhjetor në vitin 2022 në një darkë në Bird Streets Club.  DiCaprio ka qenë i lidhur me disa yje muajt e fundit, pas Victoria Lamas ai ishte i lidhur me modelin 20-vjeçar Eden Polani, gjithashtu Gigi Hadid me të cilë është ende pranë dhe kanë një shoqëri të mirë, por e dashura e tij aktuale është modelja italiane Ceretti.

Sipas burimeve të dëshmitarëve okularë të konsultuar nga revista People, gjatë festës çifti nuk e fshehu pasionin e ndërsjellë që mësohet se ka nisur me puthje, kërcime dhe shumë të dashur gjatë gjithë natës.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock