fbpx
Ad imageAd image

Një buburrec në tapetin e Met Gala bëhet viral në rrjet

BllokuTV min lexim

Jemi 100% të bindur që Anna Wintour s’e ka aprovuar prezencën e këtij buburreci në tapetin e kuq të Met Gala 2023. Buburreci eci për pak, derisa u pikas dhe u vra, ama kjo s’i shpëtoi internetit.

Fotografi Kevin Mazur shkrepi një foto të buburrecit, pastaj e shkeli dhe më pas, momenti dhe “i famshmi i paftuar” u bë viral kudo në internet.
 
“Një buburrec ka mbërritur në Met Gala”

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock