fbpx
Ad imageAd image

I veshur kuqezi! Aktori i njohur amerikan, Danny Glover në Tiranë

BllokuTV min lexim

Aktori dhe producenti i njohur amerikan, Danny, ndodhet në Tiranë.

Glover ka vizituar një ditë më parë muzeun “Gjergj Kastrioti Skënderbeu” në Krujë.

- Advertisement -

Glover pasi ka vizituar muzeun ka parë edhe filmin e Skënderbeut i cili transmetohet në muze.

Bëhet me dije se vizita e Glover vjen pas ftesës që bashkia Tiranë i ka dërguar atij për të mësuar më shumë mbi heroin tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skënderbeun dhe historinë e Shqipërisë.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock