fbpx
Ad imageAd image

“Nëse dalin mesazhet…”- Heidi “kërcënon” Romeon dhe Erjolën

Blloku min lexim

Mbrëmjen e djeshme gjatë prime-t të Big Brother VIP, Graciano deklaroi se Romeo Veshaj i ka shkruajtur Erjola Docit në rrjetet sociale, duke i thënë se e ka fiksim, por moderatorja ia la ‘Seen’.

Kjo deklaratë e Gracianos vjen pasi prej ditësh aludohet se mes Romeos dhe Erjolës ka pëlqim. Megjithatë, këtë gjë e kanë mohuar që të dy.

- Advertisement -

Pasi ka përfunduar spektakli, Heidi ka biseduar me Romeon dhe Erjolën, duke iu drejtuar se ‘nëse dalin ato mesazhe, ju do dilni gropë’.

Heidi: Jam me vërtetë shumë rehat. Shoqëria jashtë, troç po e them, ka dy mesazhe, po i nxori e di si dilni ju, gropë. Nga unë s’ka asnjë problem.

- Advertisement -

Erjola: Nuk ka asnjë mesazh. Po ta thotë Erjola. O Heidi si bëhen shantazhet? Duke thënë që kam fakte. Fakt është fjala ime, ose merre bazë ose jo, kaq.

Heidi: Dakord, ta themi paraprakisht se nuk ka asnjë të keqe.

- Advertisement -

Erjola: Ti do të jesh e larë me veten, je në rregull. Edhe unë fjalën time, ka peshë si shkëmbi të paktën në këtë histori.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO