fbpx
Ad imageAd image

“Mos na çaj tr*pin”/ Moderatorja e njohur i kthehet ashpër ndjekësit

Blloku min lexim

Moderatorja Liberta Spahiu është shumë aktive në rrjetet sociale. “Fenomeni” Edona James e ka përfshirë edhe moderatoren në këtë rrjete social, ku ka realizuar një video me një “sound” të banores së “BBV”.

Çifti jot i jep kohë televizive asaj mostre”, i ka komentuar moderatores poshtë videos një ndjekëses e saj, duke shprehur inatin për Edonën.

- Advertisement -

Ndërkohë, Liberta nuk ia ka përtuar dhe i është përgjigjur paksa ashpër “Hajde qarkullo. Mos na çaj trapin”, shkruan ajo.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO