fbpx

“Mos na çaj tr*pin”/ Moderatorja e njohur i kthehet ashpër ndjekësit

Blloku min lexim

Moderatorja Liberta Spahiu është shumë aktive në rrjetet sociale. “Fenomeni” Edona James e ka përfshirë edhe moderatoren në këtë rrjete social, ku ka realizuar një video me një “sound” të banores së “BBV”.

Çifti jot i jep kohë televizive asaj mostre”, i ka komentuar moderatores poshtë videos një ndjekëses e saj, duke shprehur inatin për Edonën.

Ndërkohë, Liberta nuk ia ka përtuar dhe i është përgjigjur paksa ashpër “Hajde qarkullo. Mos na çaj trapin”, shkruan ajo.