fbpx

Tha se i ka kërkuar se*s, partnerja e Bleros reagon pas akuzave të Lindës: Ke 12 vjet që s’ke parë…

Blloku min lexim

Në spektaklin e radhës të “Big Brother VIP Kosova” janë rikthyer në vëmendje akuzat e Linda Halimit kundrejt Bleros. Artistja tha se para 12 vitesh ai ka tentuar të hyjë në një hotel me të, pas disa xhirimeve që kishin. Kjo u mohua nga ana e këngëtarit, i cili e theksoi se Lindita po gënjen dhe se kjo nuk është aspak e vërtetë.

Mbrëmë ai tha se është ndjerë i zhgënjyer nga kjo deklaratë, duke e mohuar sërish. Sipas Bleros nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes dhe se e gjitha kjo është një shpifje.

Sakaq, një reagim ka ardhur edhe nga partnerja e Bleros. Përmes një statusi në Instagram, ajo shkruan:

“Kam dy fjalë për Lindën. Kqyr me sy e s’është për ty.Jo po bëj shaka. Shiko burrin tim pa frikë. E di që është hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë. Ai është thjesht seksi, nuk ka faj Linda.”