fbpx
Ad imageAd image

Tha se i ka kërkuar se*s, partnerja e Bleros reagon pas akuzave të Lindës: Ke 12 vjet që s’ke parë…

Blloku min lexim

Në spektaklin e radhës të “Big Brother VIP Kosova” janë rikthyer në vëmendje akuzat e Linda Halimit kundrejt Bleros. Artistja tha se para 12 vitesh ai ka tentuar të hyjë në një hotel me të, pas disa xhirimeve që kishin. Kjo u mohua nga ana e këngëtarit, i cili e theksoi se Lindita po gënjen dhe se kjo nuk është aspak e vërtetë.

Mbrëmë ai tha se është ndjerë i zhgënjyer nga kjo deklaratë, duke e mohuar sërish. Sipas Bleros nuk ka asgjë të vërtetë në këtë mes dhe se e gjitha kjo është një shpifje.

- Advertisement -

Sakaq, një reagim ka ardhur edhe nga partnerja e Bleros. Përmes një statusi në Instagram, ajo shkruan:

“Kam dy fjalë për Lindën. Kqyr me sy e s’është për ty.Jo po bëj shaka. Shiko burrin tim pa frikë. E di që është hera e fundit që ke parë diçka kaq të bukur ka qenë 12 vjet më parë. Ai është thjesht seksi, nuk ka faj Linda.”

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO