fbpx
Ad imageAd image

Mediat spanjolle: Messi tradhtoi gruan me një gazetare sporti

Blloku min lexim

Mediat spanjolle kanë shokuar opinionin me pretendimin se Lionel Messi e ka tradhtuar bashkëshorten e tij me gazetaren Sofija Martinez, e cila ndjek nga afër Kombëtaren Argjentinase.

Zërat për një aferë të mundshme filluan pas ceremonisë së ndarjes së Topit të Artë më pak se një muaj më parë.

- Advertisement -

Në një video që u bë virale, Messi është parë duke kthyer kokën ndërkohë që një grua përpiqet ta puthë, shkruan Klix.ba.

Gazetat spanjolle “Telecinco” dhe “ABC en 20 minutos” kanë bërë publike këtë lajm dhe pretendojnë se Messi është në prag të divorcit pas 15 vjetësh martesë.

- Advertisement -

Martinez është gazetare që ka shumë vite që përcjell Kombëtaren e Argjentinës, dhe në profilin e saj në Instagram ka shumë fotografi me Messin dhe postime që i janë dedikuar atij.

- Advertisement -

Vëmendje ka tërhequr edhe fakti që Antonela, bashkë me fëmijët, nuk u paraqit në skenë për të festuar fitoren e Topit të Artë nga Leo.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO