fbpx
Ad imageAd image

Mbajtën të fshehtë divorcin, Will Smith thyen heshtjen: U shfaq një lloj verbërie emocionale 

Blloku min lexim

Will Smith më në fund ka thyer heshtjen për ndarjen nga gruaja Jada Pinkett Smith. Ishte Jada ajo që bëri një deklaratë tronditëse se martesa e tyre përfundoi në vitin 2016.

- Advertisement -

Pinkett Smith është aktualisht duke promovuar librin e saj me kujtime, “Worthy”, dhe ka ndarë disa deklarata bombastike së fundmi – duke përfshirë faktin se dyshja nuk kanë jetuar së bashku për vite me radhë.

Në një email për New York Times, Will Smith ka pranuar se intervistat e saj të fundit “e zgjuan atë” dhe e bënë të kuptojë faktin që ajo është “më elastike, e zgjuar dhe e dhembshur sesa [ai] kishte kuptuar”. Ai gjithashtu pranoi se ishte fajtor për një “verbëri emocionale” ndaj “nuancave të fshehura” të saj.

- Advertisement -

Kur ke qenë me dikë për më shumë se gjysmën e jetës tënde, shfaqet një lloj verbërie emocionale dhe mund ta humbësh shumë lehtë ndjeshmërinë ndaj nuancave të fshehura dhe bukurive të tyre delikate”, tha ai.

- Advertisement -

Çifti u martua në vitin 1997 dhe që atëherë janë parë si një nga çiftet më të forta në historinë e Hollywood-it; me dy fëmijë, Jaden, 25 vjeç dhe Willow, 22.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock