fbpx
Ad imageAd image

Mark Frroku në burg, Rudina Dembacaj “shpërthen” në lot (Foto)

Blloku min lexim

Ish-deputeti Mark Frroku dhe 3 persona të tjerë janë përfshirë në sherr me disa banorë të fshatit Shetaj për një pronë tek Kepi i Rodonit, ku u përdoren dhe sendet e forta si edhe armët.

- Advertisement -

Ndërkohë që të gjithë janë “sy e vesh” për reagimin e bashkëshortes së tij, Rudina Dembacaj, kjo e fundit vijon normalisht me postimet në rrjetet sociale, duke zgjedhur të hesht për arrestimin e Markut.

Në një InstaStory, Rudina ka treguar se është zemërthyer dhe e përlotur për rastin e fëmijëve të humbur në Tiranë.

- Advertisement -

Ndërkohë që Rudina ka ndarë këtë InstaStory sot, 1 nëntor rreth orës 15:00, fëmijët për fat të mirë kishin disa orë që ishin gjendur dhe ndodhen pranë familje

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO