fbpx
Ad imageAd image

Cili është shkaku? Ledri Vula anulon koncertin e tij, cili është shkaku?

Blloku min lexim

Reperi kosovar, Ledri Vula, kohët e fundit ka qenë mjaft i përfolur në mediet rozë, për shkak të aludimeve të shumta për një krisje të tij me partneren, Sara Hoxha. Për këto lajme, ai nuk ka reaguar asnjëherë, edhe pse është tepër aktiv në rrjetet sociale.

Ditën e sotme ai ka habitur ndjekësit, pasi nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka lajmëruar ndjekësit e tij në Norvegji që koncerti është anuluar.

- Advertisement -

“Fansa të Norvegjisë dhe Skandinavisë, ju njoftoj se koncerti i Oslos nuk do të mbahet, shumë dashuri për ju, do shihemi prapë”, ka shkruar Ledri. Arsyeja? Nuk dihet ende.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO