fbpx
Ad imageAd image

Çfarë ndodhi? Luizi bën kërkesën e pazakontë për fansat: Ku mund të gjej një grua të hajrit? (Foto)

Blloku min lexim

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ata nisën një romancë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, të cilën e vazhduan dhe jashtë saj. Moderatorja dhe këngëtari ndajnë herë pas here foto e video bashkë, ku tregojnë se janë të lumtur krah njëri-tjetrit. Video e fundit ka qenë vërtetë argëtuese dhe nuk kanë munguar batutat e këngëtarit.

Në këtë video Kiara u kërkoi ndjekësve se ku mund të gjente një ekspres. Lidhur me këtë ka reaguar partneri i saj, Luiz Ejlli, duke bërë një postim në “Instastory”-n e tij. Këngëtari i dashur për publikun ka publikuar një video ku shfaqet së bashku me Titon, e duke qeshur shprehet se edhe ai ka një kërkesë.

- Advertisement -

Faleminderit për përgjigjet, për atë ekspresin që kërkoi. Tani kam edhe unë një kërkesë, ku mund të gjej një grua të hajrit?”, thotë Luizi, ndërkohë Kiara teksa qesh i kthehet: “Po ça ke o burrë, ça pune po të prish?”.

Nuk është Instagram-i dyqan moj”, ia pret Ejlli dhe Kiara shton: “Po e dinë më mirë. Megjithatë, faleminderit shumë për përgjigjet, se e gjeta”.

- Advertisement -

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock