fbpx
Ad imageAd image

Libri i Britney Spears “Gruaja në mua” thyen rekorde shitjesh

Blloku min lexim

Britney Spears promovoi librin e saj të ri, The Woman In Me, duke i bërë “kujtimet më të shitura të të famshmëve në histori” .

Këngëtarja 41-vjeçare e ndau lajmin me 42.3 milionë fansat dhe ndjekësit e saj, duke shkruar: “Po ndodh !!! Libri im është kujtimet më të shitura të të famshmëve në histori dhe është vetëm dita 1!!! Faleminderit fansave qe me mbeshteten kaq shume!!! Ju dua të gjithëve!!!

- Advertisement -

Një version i librit audio, i transmetuar nga aktorja e nominuar për Oscar, Michelle Williams, është publikuar gjithashtu.

- Advertisement -

Spears regjistroi një pjesë të vogël të librit nga rrëfimi i kapitujve për familjen e saj sepse përmbajtja ishte “shumë e dhimbshme për t’u ritreguar”.

Në kujtimet e saj, ylli flet për kujdestarinë e saj 13-vjeçare, marrëdhënien e saj me familjen e saj, si dhe famën dhe martesat e saj me Kevin Federline dhe Sam Asghari.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO