fbpx
Ad imageAd image

Sot janë brenda shtëpisë se ë ‘BBVIP’, dikur këta dy banorë ishin në një lidhje dashurie

Blloku min lexim

‘Big Brother Vip Kosova’ edicioni i dytë ka pak ditë që ka nisur dhe kurioziteti i shikuesve është të dinë më shumë mbi jetën personale të 20 konkurrentëve. Së fundmi është zbuluar se dy prej banorëve Ylli Dervishi (Buci) dhe Ledi Vokshi kanë qenë në një lidhje dashurie.

Siç bëjnë me dije mediat e Kosovës, dyshja kanë bashkëjetuar për disa muaj dhe më pas i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

- Advertisement -

Edhe në shtëpinë më të famshme, ku ata konkurrojnë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, deri më tani nuk kanë shfaqur asnjë afrimitet.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO