fbpx
Ad imageAd image

Lexojnë lajmin për Massimilianon, ja si reagon Heidi dhe Romeo: Çfarë ka bërë?

Blloku min lexim

Mbrëmjen e djeshme, teksa një nga banorët ka shtypur butonin e kuq, Vëllai i madh ju ka dhënë mundësinë atyre që të lexojnë disa nga titujt e lajmeve që janë shkruar për ta në portale.


Teksa kanë qenë të ulur në dhomën e ndjenjës, në ekranin e tyre është shfaqur një prej titujve të lajmeve në të cilin shkruhej: “Heidi do të përballet në BBV me Massimiliano Varrese-n? Ish-banori i “GF” bën veprimin e papitur”.

- Advertisement -

Ndërkohë që e ka lexuar, Heidi është ndjerë shumë në siklet dhe ka thënë: Nejse na duhet të merremi edhe me gjërat e Italisë.

Në këto moment ka ndërhyrë Meritoni, i cili ka thënë: Ka ndonjë denoncim?

- Advertisement -

Heidi: Nuk dua të flas për këtë pjesë.

Romeo: Cfarë mund të ketë bërë ky?

- Advertisement -

Meritoni: Fakti që ka dalë në portale, publiku e di. Ndoshta do ishte më mirë ta kishe sqaruar. Fol sepse ke hapësirë televizive.

Heidi: Jo, Meriton, nuk dua të flas për këtë.

Meritoni: Ka të bëjë me gjyqin?

Heidi: Nuk e di, nuk mund të flas për këto gjëra.

Romeo: O zemra, lërë këtë temë o burrë.

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock