fbpx

Larg politikës, ish-kryeministrja e Finlandës poston pozat me bikini

Blloku min lexim

Që pas largimit nga politika, ish-kryeministrja e Finlandës Sanna Marin ka nisur jetën si një “blogere e vërtetë”. Themi kështu pasi ajo ka zgjedhur të argëtohet pa korniza dhe ta ndajë jetën e saj me ndjekësit në “Instagram”.

“Foto të zgjedhura rastësisht nga udhëtimet e mia të fundit”, ka shkruar ajo në postimin e saj të fundit.Ish-liderja e socialdemokratëve finlandezë duket se po e shijon shumë jetën e saj të re si beqare dhe nuk ngurron të ndajë me ndjekësit as foto me rroba banje apo pantallona të shkurtra.

Pse jo fundja, pasi duket që është në formë mjaft të mirë fizike.Që pas largimit nga politika, ish-kryeministrja e Finlandës Sanna Marin ka nisur jetën si një “blogere e vërtetë”.

Themi kështu pasi ajo ka zgjedhur të argëtohet pa korniza dhe ta ndajë jetën e saj me ndjekësit në “Instagram”.“Foto të zgjedhura rastësisht nga udhëtimet e mia të fundit”, -ka shkruar ajo në postimin e saj të fundit.Ish-liderja e socialdemokratëve finlandezë duket se po e shijon shumë jetën e saj të re si beqare dhe nuk ngurron të ndajë me ndjekësit as foto me rroba banje apo pantallona të shkurtra.

Pse jo fundja, pasi duket që është në formë mjaft të mirë fizike.