fbpx
Ad imageAd image

I ati në qeli, Dasara Malltezi shijon jetën në Rotterdam

Blloku min lexim

Edhe pse babai i saj ndodhet pas hekurave që prej ditës së shtunë, Dasara Malltezi, duket e pashqetësuar në rrjetet sociale, teksa sot ka publikuar një foto duke shijuar ushqimin në Rotterdam.

Mbesa e ish-kryeministrit nuk ka bërë asnjë reagim për situatën në të cilën po kalon jo vetëm babai i saj, por edhe e gjithë familja, të cilës i është sekuestruar dhe një pjesë e mirë e pasurisë.

- Advertisement -

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Ogranizuar (GJKKO) la dje në fuqi masën arrest me burg për dhëndrin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbaër Malltezi, pasi akuzohet për privatizimin e ish-kompleksit Partizani.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO