fbpx
Ad imageAd image

Grida Duma mesazh Eglës: Ka çmitizuar diferencat gjinore

Blloku min lexim

Ditën e djeshme, konkurrentët janë ulur në përballë ekranit të madh, për të lexuar mesazhet që vijnë për ‘ta. Por mesazhi që ra më shumë në sy, e që u vlerësua më shumë, ishte ajo e moderatores Grida Duma për Eglën, pasi u shpreh se banorja ka çmitizuar diferencat gjinore.

Një deklaratë e tillë është vlerësuar shumë jo vetëm nga vetë Egla, por dhe nga banorët e tjerë, të cilët shprehën fjalët më të mira për moderatoren.

- Advertisement -

Egla: Grida Duma flet për Big Brother Vip, Egla ka çmitizuar diferencat gjinore, grua-burrë. Ty të lumtë goja moj grua
Franceska: Grida Duma është amazing!
Meritoni: Super prezantuese
Romeo: Është personalitet
Egla: Të dua Grida! Thank you, e vlerësoj shumë!

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO