fbpx
Ad imageAd image

Graciano akuza Erjolës: Doje të lidheshe, u kape pas Jul Dedës

Blloku min lexim

Agravohet debati me akuza mes moderatores Erjola Doçi dhe balerinit Graciano Tagani. Ky i fundit i ka ‘zbërthyer’ mikes së tij gjithë skemën që kishin krijuar së bashku para se të futeshin brenda në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Gjatë gjithë kohës, Graciano i drejtonte akuza, ndërsa moderatorja i përsëriste gjithë kohës se do të fliste me të vetëm të shtunën, duke lënë të kuptohej se do të dilte nga shtëpia. Por nuk i ka kursyer as mallkimet. 

- Advertisement -

Erjola Doçi: Siç dole herën e parë do dalësh herën e dytë
Graciano Tagani: Je njeriu më falso këtu brenda. Kam vënë duart në kokë. Ti paske hallin e finales
Erjola Doçi: Ajo finale do të të dalë prej hundësh
Graciano Tagani: Pse ikën moj?
Erjola Doçi: Nuk më shkojnë 7 mua. Prit të shtunën, prit të shtunën, mua debat këto ditë nuk më merr.
Graciano Tagani: Ty të pëlqen kjo gjëja.
Erjola Doçi: Të dalin trutë. O i pabesë. Nuk të jap debat se do të ta lë thatë
Graciano Tagani: I bëre valixhet gati?
Erjola Doçi: Shko pyet vëllain e madh. Prit të shtunën.
Graciano Tagani: Çfarë date doje të futeshe? Ti burrnesha krijove marrëdhënie me Jul Dedën, ti nuk u lidhe se nuk gjete një njeri që të kishte potencial
Erjola Doçi: O i shpifur, nuk të jap debat.
Graciano Tagani: O mashtruese. Për turp je! Të rroftë Jul Deda!

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO