fbpx
Ad imageAd image

Ekzekutimi i modeles në Ekuador, zbulohet postimi fatal që e ‘tradhëtoi’ në Instagram

Blloku min lexim

Ekzekutimi i modeles 23-vjeçare nga Ekuadori, Landy Parrega në një restorant mori vëmendjen e të gjithë mediave.

Së fundmi në internet po qarkullon një foto që vetë modelja kishte nxjerrë në Instagram para se të vdiste. Në foto shihet një pjatë ushqimi me oktapod ceviche që kishte porositur, shkruan People.

- Advertisement -

Vetëm pak kohë pas postimit dy persona të maskuar hynë në restorant dhe e ekzekutuan me gjakftohtësi.

Edhe pse modelja i pa dhe ktheu kurrizin për t’i shmangur, nuk arriti dot t’i shpëtonte plumbave.

- Advertisement -

Kujtojmë që emri i saj u përfol se ishte përmendur në disa biseda chati nga trafikantët e drogës, megjithëse ajo nuk foli kurrë për këtë ngjarje.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO