fbpx
Ad imageAd image

Fshiu edhe fotot me të/ Çfarë po ndodh mes princ Lekës dhe Elia Zaharias?

Blloku min lexim

Vajza e Elia Zaharias dhe Princ Lekës ka festuar ditëlindjen e 3 ditë më parë

Si në dy ditëlindjet e tjera edhe këtë vit, urimet e prindërve të Princeshë Geraldinës ishin mjaft emocionuese.

- Advertisement -

Por diçka ishte ndryshe, Princ Leka nuk u pa në festën e ditëlindjes së të bijës, ku prezent krah Elias ishin vetëm familjarët e saj. Për më tepër, në postimin e Elias nga festa e ditëlindjes së të bijës, nuk përmendet askund Princi apo mungesa e tij.

- Advertisement -

- Advertisement -

Madje Princ Leka ka marrë pjesë në disa ceremoni zyrtare, gjithashtu edhe në gëzime familjare, pa Elia Zaharian. Nuk ka ndodhur më parë që Princi të marrë pjesë pa partneren e tij, në ceremoni të familjeve Mbretërore të shteteve të ndryshme.

Por sot, Princ Leka ka shtuar dyshimet, duke e hequr bashkëshorten e tij nga Instagrami, të cilën e ndiqte 3 ditë më parë. Gjithashtu ka fshirë edhe fotot me të.

Kujtojmë se Princ Leka është mjaft aktiv në rrjetet sociale me postime, komente dhe reagime.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock