fbpx
Ad imageAd image

Foto/ Dafina Zeqiri shfaqet në gjendje të rënduar shëndetësore, vuan nga…

Blloku min lexim

Këngëtarja Dafina Zeqiri po kalon momente të vështira. Ajo është një ndër artistet më të dashura nga publiku shqiptar dhe zhvillon pa fund koncerte pa u ndalur.

- Advertisement -

Por, së fundmi ajo ka shqetësuar fansat mbi gjendjen e saj shëndetësore teksa ka postuar një foto në Instagram.

Në foton e publikuar në InstaStory, Dafina shihet duke u mjekuar me një inhalator për thithje ilaçi. Ndërsa krahas saj shkruan: “Kthehemi në realitet. Bronkiti”, duke treguar kështu që ajo vuan nga bronkiti.

- Advertisement -

Bronkiti është inflamacion i bronkeve në mushkëri që shkakton kollë . Simptomat përfshijnë kollitjen e sputumit, fishkëllima, vështirësi në frymëmarrje dhe dhimbje kraharori . Kujtojmë këtë verë këngëtarja ka qenë shumë e angazhuar me projekte muzikore dhe koncerte.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO