fbpx
Ad imageAd image

Për operacionin në ballkon, Prokuroria kërkon kthimin e Encës në qeli

Blloku min lexim
Këngëtarja e njohur Enca duke se nuk po gjen qetësi pas operacionit “Ballkoni”, të kryer nga Policia e Tiranës.

Këngëtarja e njohur Enca duke se nuk po gjen qetësi pas operacionit “Ballkoni”, të kryer nga Policia e Tiranës. Mësohet se Prokuroria e Tiranës kërkon rikthimin në qeli të këngëtares Ruenca Haxhiaj, të cilës iu zbuluan në ballkonin e shtëpisë disa vazo ku kultivonte kanabis.

- Advertisement -

Ajo qëndroi vetëm dy ditë në burg dhe iu la masa “detyrim paraqitje”. Dhe kur u duk se gjithçka mbaroi, ka shanse që Enca të përfundojë sërish prapa hekurave.

- Advertisement -

Sakaq kujtojmë që pas arrestimit, këngëtarja tha në polici që është përdoruese dhe e kishte mbjellë hashashin për përdorim vetjak. Bashkë me të u arrestuar dhe i dashuri i saj. Enca u mbrojt nga xhaxhai i saj, avokati Maks Haxhiaj. Ai pretendoi se kontrolli në banesën ku u zbuluan 5 rrënjët e kanabisit që kishin arritur nga 1.1 deri në 1.3 metër, është bërë pa vendim gjykate, por me iniciativë të policisë.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO