fbpx
Ad imageAd image

“A e jep burrin me qira?”, bashkëshortja e Gjikos jep përgjigjen epike

Blloku min lexim

Moderatorja e njohur, Elita Rudi, është nga figurat publike më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale. Ajo është nga moderatoret më të dashura për publikun dhe një nënë e përkushtuar.

- Advertisement -

Elita është e e martuar me reperin Gjiko, i cili po ashtu është shumë i pëlqyer. Në një bisedë me ndjekësit e saj, dikush e pyeti Elitën nëse e jep burrin me qira për një natë, pra Gjikon dhe Elita nuk pranoi as për shaka.

‘’Kuku, nuk muj me nda gjysmën e vetes’’, tha Elita.

- Advertisement -

Më pas ajo zbuloi pse kohët e fundit nuk është shumë aktive si më parë duke thënë se kohët e fundit i është shtuar dëshira që momentet e bukura t’i kalojë me familjen e saj dhe larg telefonit.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO