fbpx
Ad imageAd image

Enrique Iglesias njofton albumin e tij të fundit në karrierë…

Blloku min lexim
TORONTO, ONTARIO - OCTOBER 17: Enrique Iglesias performs during "The Trilogy Tour" at Scotiabank Arena on October 17, 2023 in Toronto, Ontario. (Photo by Mathew Tsang/Getty Images)

Enrique Iglesias njoftoi se albumi i tij i ardhshëm do të jetë ndoshta i fundit i karrierës së tij. Këngëtari i njohur më herët ka thënë se planifikon të ndalojë regjistrimin e muzikës kur të arrijë albumin e tij të 11-të.

Siç tha ylli në një deklaratë për “Today”, puna e tij e re do të publikohet në shkurt.

- Advertisement -

“Është përfunduar. Ai do të dalë në shkurt. Është plotësisht gati. Gjithçka që dua të bëj është të xhiroj një ose dy video përpara pjesës së dytë të turneut”, tha ai.

Më pas ai shtoi: “Kam shumë vite që punoj në këtë album. Dhe për mua është ajo që thashë, do të jetë albumi im i fundit. Jo, nuk do të bëj më”.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock