fbpx
Ad imageAd image

Eurovizion 2024/ U kualifikua në finale, përfaqësuesja e Sllovenisë feston duke puthur një vajzë!

Blloku min lexim

Përfaqësuesja e Sllovenisë në Eurovision, Raiven, siguroi vendin e saj në finalen e madhe të këtij konkursi të famshëm europian me performancën e këngës “Veronika”.

Triumfi i saj u kurorëzua me një shpërthim emocionesh nga ana e ekipit slloven, i cili u ngrit në këmbë dhe filloi të brohoriste me gëzim pas shpalljes së rezultatit.

- Advertisement -


Videoja e kësaj skene u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale, pasi Raiven festoi suksesin duke puthur balerinën e saj në skenë.

Ky gjest ngjalli një reagim të madh online, me komentues që përgëzuan këngëtaren për guximin dhe autenticitetin e saj.

- Advertisement -

Komuniteti LGBTQ+ dhe fansat e saj u entuziazmuan dhe lanë komente pozitive në mbështetje të saj dhe komunitetit.

Disa u bënë kuriozë për statusin e saj dhe pyetën nëse ekziston një marrëdhënie mes vajzave. Ndërsa të tjerë thjesht shprehën dashurinë dhe mbështetjen e tyre për Raiven, duke i uruar asaj sukses të mëtejshëm në konkurs.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO