fbpx
Ad imageAd image

E trishtë! Bie pa ndjenja në fushë dhe humb jetën në spital lojtari i Egnatias

Blloku min lexim

Raphael Dwamena, golashënuesi më i mirë i Egnatias ka ndërruar jetë, pasi u rrëzua në fushë gjatë kohës kur luhej ndeshja.

- Advertisement -

Dwamena ka mbetur pa ndjenja dhe është shtrirë në tokë duke shkaktuar panik të madh. Lojtarët kërkuan menjëherë ndihmën e stafeve mjekësore dhe lojtari është transportuar në spital, por për fat të keq  nuk mbijetoi.

Më herët Dwamena ka pasur probleme me zemrën.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock