fbpx
Ad imageAd image

“E keqe”, stjuardesa nxjerr zbuluar Jennifer Lopez: Nuk donte as ta shikonim!

Blloku min lexim

Jennifer Lopez duket se nuk shquhet për sjelljet e mira ndaj stafit të hoteleve apo restoranteve që ka vizituar. Pas vrazhdësisë së saj ndaj një gazetari në Met Gala, ka nisur një trend i ri i TikTok, ku njerëzit kanë nxituar te tregojne eksperiencat jo te mira me te. Mes tyre edhe një stjuardesë greke që vjen për të konfirmuar se JLo ka mungesë të theksuar respekti ndaj punonjësve. Në videon e saj, stjuardesa me emrin e miss_eirini theksoi sjelljen ofenduese të artistes latine ndaj ekuipazhit dhe zbuloi se për shkak të saj, punonjësve të kompanisë ajrore të caktuar iu desh shumë kohë të largoheshin nga avioni. Arsyeja ishte se Lopez nuk mund të gjente rrobat që i pëlqenin të zbriste nga avioni.


Në fillim, stjuardesa tha në TikTok: “Unë po punoja teksa ajo kishte rezervuar vend në klasën e parë dhe atje të gjithë kanë kabinën e tyre, kështu që një herë ajo mbyll derën e saj ju nuk keni asnjë kontakt me njëri-tjetrin, madje as nuk mund ta shihni atë. Zakonisht në kohët e vjetra kur punoja në pjesën e llogaritjeve, kur mbaroja shërbimin kalonim në klasin e parë që të kishim mundësinë ta shihnim personazhin e famshëm nëse ka dalë nga kabina e tij që të dilte dhe nëse ai duket i afrueshëm mund t’i kërkojmë të bëjë një foto. Por ne ende na pëlqen të shohim kabinën dhe të themi “aty fle Jennifer Lopez”.

- Advertisement -

“Ne themi “çfarë po ndodh?” etj dhe thonë “ajo është e çuditshme, nuk do që ne ta shikojmë, nuk do që ne të flasim me të, as nuk do që ta pyesim se çfarë do të hajë dhe çfarëdo komunikimi”. Mirë, nuk i kushtuam vëmendje, kështu është në këto fluturime dhe le të mos jemi të famshëm. Kështu që ne vazhduam. Por nuk mbaron me kaq, sepse kur mbërritëm në Dubai, fluturimi i veçantë ishte Los Anxhelos – Dubai, 16 orë fluturim shumë i lodhshëm kalon një çerek, gjysmë ore, 45 minuta, 1 orë dhe për të mos thënë që arritëm të shkojmë në shtëpi pas një ore e gjysmë”.

Në vazhdim të përshkrimit të saj, stjuardesa greke tregoi se: “Kur pyetëm pjesën tjetër të ekuipazhit pse ndodhi kjo vonesë, ata na thanë se Jennifer Lopez po ndërronte rrobat dhe po ndryshonte përsëri rrobat, ajo nuk ndihej gati të zbriste. Dhe gjatë gjithë kësaj ajo nuk foli dhe ekuipazhi thjesht e priti atë, madje as që u foli atyre. Ajo po ndërronte rrobat sikur të ishte në shtëpi. Do të më thuash të paguaj kaq shumë. Dhe unë do t’ju them se nuk është një avion privat, së pari, dhe së dyti, nëse ndonjë pasagjer tjetër do ta bënte këtë, ne do të thërrisnim sigurinë dhe policinë!”

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock