fbpx
Ad imageAd image

Dikur shoqe të ngushta, sot Soni Malaj e refuzon të flas për Elvana Gjatën

Blloku min lexim

Elvana Gjata dhe Soni Malaj dikur kanë qenë shoqe të ngushta, por me sa duket diçka ka nodhur mes këngëtareve. Soni Malaj ka preferuar të injorojë Elvana Gjatën. E ftuar në emisionin “Mos i bjer me top”, Sonit i janë shfaqur disa foto të disa personazheve të njohur për të cilët duhet të jepte nga një koment.

Ndër fotot që iu shfaqën ishte edhe ajo e Elvana Gjatës të cilën e ka “injoruar”. “Është këngëtare,”-ka thënë Soni duke e lënë me kaq.

- Advertisement -

E ngacmuar nga moderatori Ronaldo Sharka nëse është një këngëtare e mirë apo jo, Malaj ka thënë se ajo ka kritika për veten jo më për të tjerët.

Dikur zërat thoshin se shkak për prishjen e marrëdhënies mes tyre kanë qenë lidhjet që secila prej artisiteve ka patur me Flor Mumajesin!

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock