fbpx
Ad imageAd image

Del në ankand veshja e DiCaprio-s në ‘Titanic”

Blloku min lexim

Personazhi i Leonardo DiCaprio-s në ‘Titanic” është pëlqyer mjaftë nga adhuruesit e filmit.

Kostumi që Leo kishte veshur do të dalë në anand muajin e ardhshëm, ku parashihet të ketë çmimin 115,000 deri në 230,000 dollarë, transmeton Indeksonline.

- Advertisement -

Veshjet janë me etiketa që shkruhet “MR.LEONARDO DICAPRIO” dhe data “GUSHT ‘96”.

Ankandi është planifikuar për datat 9 deri më 12 nëntor në Londër.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO