fbpx
Ad imageAd image

Çfarë i ndodhi?! Pasi Emiljano e zgjodhi si partnere, Ueda shpërthen në lot

Blloku min lexim

Prime i së dielës në “Love Island” duket se nuk ka qenë aspak i lehte emocionalisht për Uedën. Pas përfundimit të spektaklit, ajo ka qëndruar vetëm në një cep të vilës dhe ka qarë. 

- Advertisement -

Në atë moment, ka qenë Aleksandro ai që e pa dhe iku drejt saj për t’i qëndruar pranë.

Ueda u shpreh se ndihet fajtore që e zgjodhi Emiljano pasi mendon që është dukur sikur s’ka interes për Aleksandros. Ajo tha se ka ndjenjën e fajit për fjalët që ka thënë ndaj ish-partnerit të saj.

- Advertisement -

Mua nuk më interesojnë opinionet e askujt këtu, unë të dua vetëm ty”, i tha Aleksandros.

Ndoshta dhe Emiljano po ndihet keq tani sepse unë s’po i flas fare. Nuk e kuptoj pse dukemi fallco nga njerëzit”, u shpreh Ueda e prekur.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO