fbpx
Ad imageAd image

Britney Spears zbulon për herë të parë arsyen pse u qeth “zero”

Blloku min lexim

Pas 16 vitesh, Britney Spears më në fund ka zbuluar pse i preu flokët “zero”.

“Më kishin parë aq shumë sy duke u rritur. Më kishin parë lart e poshtë, njerëzit më tregonin se çfarë mendonin për trupin tim, që kur isha adoleshente. Rruajtja e kokës dhe aktrimi ishin mënyrat e mia për të vazhduar”, shkruan ylli i popit në librin e kujtimeve saj, “The Woman in Me“, thekson ajo.

- Advertisement -

Në mes të një sërë periudhash në rehabilitim, fituesja e “Grammy”-t hyri në sallonin e prerjes së flokëve Esther’s në Tarzana, Kaliforni, dhe kërkoi që t’i rruanin flokët e saj në atë kohë brune.

- Advertisement -

Pronarja e sallonit, Esther Tognozzi, nuk pranoi, kështu që Britney mori gjërat në duart e saj duke kapur një gërshërë dhe duke i bërë vetes prerjen, ndërsa paparacët shkrepnin foto nga dritaret.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO