fbpx

Bebe Rexha provokon sërish… (Foto)

Blloku min lexim

Artistja me famë botërore, Bebe Rexha së fundmi ka performuar në Tokio. Por ajo që ra në sy është veshja e bukuroshes shqiptare.

Fustani me prerje tek gjoksi u komentua shumë në rrjet, duke e kondieruar si shumë të ekzagjeruar. Veshjet e fundit të Bebes kanë qenë mjaftë provokative dhe fansat nuk janë përmbajtur në komente!

Etiketa: