fbpx
Ad imageAd image

Bebe Rexha provokon sërish… (Foto)

Blloku min lexim

Artistja me famë botërore, Bebe Rexha së fundmi ka performuar në Tokio. Por ajo që ra në sy është veshja e bukuroshes shqiptare.

Fustani me prerje tek gjoksi u komentua shumë në rrjet, duke e kondieruar si shumë të ekzagjeruar. Veshjet e fundit të Bebes kanë qenë mjaftë provokative dhe fansat nuk janë përmbajtur në komente!

- Advertisement -

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO