fbpx

Duke qarë me ngashërim/ Alba dhe Enisa pezullohen nga Për’puthen (Video)

Blloku min lexim

Për’Puthen vijon të jetë një nga emisionet më të zhurmshëm dhe në këtë sezon televiziv, ku skandalet nuk kanë fund.

Së fundmi Alba dhe Enisa janë përplasur me njëra-tjetrën në skenë dhe shkak është bërë një telefonatë e Albës ndaj Enisës në orët e vona për t’i prezantuar një djalë.

Biseda ka agravuar që në telefon dhe Enisa ka vendosur ta regjistrojë. Si pasojë e gjithë kësaj ngjarje produksioni ka vendosur të ndëshkojë të dyja vajzat.

Alba dhe Enisa janë pezulluar nga programi. Alba ka kërkuar që të trasmetohet takimi dhe më pas largohet por kjo nuk ka qenë e mundur. Ajo ka shpërthyer në lot dhe nuk pranonte të largohej nga studio.