fbpx
Ad imageAd image

A ka pasur mesazhe mes saj dhe Romeos? Erjola zbulon si qëndron e vërteta

Blloku min lexim

Ish banorja e Big Brother VIP3, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë, është pyetur sot nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

- Advertisement -

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Semos e thua në ndonjë emision tjetër

- Advertisement -

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

- Advertisement -

Po

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO