fbpx
Ad imageAd image

A do të dalin bisedat në Instagram mes Erjolës dhe Romeos? Ronaldo Sharka publikon telefonin e banores

Blloku min lexim

Deklarata e Graciano Taganit mbrëmjen e djeshme ngjalli shumë debat në shtëpi si dhe pafundësisht kuriozitet në mediat online.

Graciano tha se Romeo Veshaj i ka shkruar vazhdimisht Erjolës si një fiksim i vjetër, por kjo e fundit ia ka lënë seen. Teksa vazhdimisht mohonte akuzën e ngritur, Erjola pas përfundimit të spekaklit i ka kërkuar Ronaldo Sharkës, i cili ka dhe në dispozicion telefonin e banores që të publikojë bisedat.

- Advertisement -

Paraditen e sotme ka ardhur dhe reagimi i gazetarit Ronaldo Sharka si dhe miku i banores, nëpërmjet një insta-story ai ka publikuar një foto duke konsumuar një kafe por aty pranë gjendet dhe telefonini Erjolës, shoqëruar më një “sy” emoji. A do i publikojë ai bisedat mes Romeos dhe Eriolës vallë?

Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock