fbpx
Ad imageAd image

Zbuloni recetën fantastike me dardhë të mbushura

Blloku min lexim

Mos u angazhoni për të gatuar ëmbëlsira të vështira, shtoni përbërësit që po ju propozojmë dhe do ta shndërroni frutin e dardhës në një ëmbëlsirë shumë të veçantë…

Përbërësit:

- Advertisement -

2 dardha

50 gr sallatë rukola

- Advertisement -

80 gr djathë dhie i freskët

3 lugë të plota mjaltë + 1 lugë të vogël

- Advertisement -

Thërrime arrash ose lajthish

1 lugë të vogël gjalpë

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO