fbpx
Ad imageAd image

Zbulohet arsyeja pse Ledri nuk e shoqëroi Sarën në premierën e “Në Kudër të Dashurisë”

Blloku min lexim

Sara shkëlqeu në parakalimin në tapetin e kuq gjatë premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”. Por, të gjithëve në bëri përshtypje që Ledri nuk e shoqëroi partneren e tij dhe janë ngritur pikëpyetje të shumta. Zamira Kita është pyetur nga Eni Shehu se cila ishte arsyeja e mungesës së Ledrit, Zamira u përgjigj: “Do jetë në Prishtinë. E pyeta Sarën, por Ledri nuk kishte mundësi që të vinte. Sigurisht, ata kanë shumë ngarkesë, aktivitete, data”, u shpreh ajo.

- Advertisement -

Eni e pyeti se si mund të mungonte në këtë event kaq të rëndësishëm dhe Zamira iu përgjigj se në fakt, janë disa evente të mëdha, madje edhe në Prishtinë. “Do të zgjedhë një prej këtyre eventeve”, u shpreh Zamira.

Gjithsesi, ngakesa e tepër nuk mund të  justifikojë faktin që Ledri nuk bëri asnjë urim për partneren e tij.

- Advertisement -
Etiketa:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO