fbpx

Zbulohen detajet, Kiara dhe Luizi martohen në finalen e 6 Majit. Nëna Leta dëshmitare në dasmën e tyre

BllokuTV min lexim

Një dasmë të vërtetë. Kjo është surpriza e madhe e përgatitur nga produksioni për çiftin e këtij edicioni të Big Brother Vip Albania.

Dashuria e tyre do të kurorëzohet në natën e finales së madhe të 6 Majit me praninë te njerëzve të afërt