fbpx
Ad imageAd image

Zbulohen detajet, Kiara dhe Luizi martohen në finalen e 6 Majit. Nëna Leta dëshmitare në dasmën e tyre

BllokuTV min lexim

Një dasmë të vërtetë. Kjo është surpriza e madhe e përgatitur nga produksioni për çiftin e këtij edicioni të Big Brother Vip Albania.

Dashuria e tyre do të kurorëzohet në natën e finales së madhe të 6 Majit me praninë te njerëzve të afërt

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock