fbpx
Ad imageAd image

Ylli Limani dhe Noizy kanë prishur raportet?!

Blloku min lexim

Fansat janë të bindur se raportet mes dyshes Noizy dhe Yll Limani janë prishur.

Mungesa e urimit të Yll Limanit për ditëlindjen e Noizy-t.

- Advertisement -

Ky i fundit ditën e djeshme mbushi 37-vjeç dhe nuk munguan emrat e njohur, miq të tij që i dedikuan fjalë të ëmbla publikisht.

Story i fundit i publikuar nga Limani është fragmenti i këngës së tij të re, në lidhje me ditëlindjen e Noizy-t asgjë, as në Instagram as në TikTok, dy rrjetet sociale që ai përdor më shumë.

- Advertisement -

Mos vallë është krisur miqësia e ngushtë mes tyre? Dyshimet qëndrojnë, pasi një urim tregon shumë në botën digjitale ku jetojmë.

Sakaq kujtojmë që së fundmi ishte Stresi ai që e uroi Noizy-n duke i shkruar: Urime ditëlindjen Zini. Qofsh i lumtur përjetë. E meriton.”

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO