fbpx
Ad imageAd image

Vrasja e Tupac dhe dëshmia e re tronditëse/ Diddy pagoi një milion dollarë për të zhdukur…

Blloku min lexim

Njeriu i akuzuar për vrasjen e Tupac Shakur ka treguar fakte shokuese. Sipas tij ylli i hip hopit P.Diddy orkestroi dhe pagoi 1 milion dollarë për vrasjen e reperit të famshëm.

- Advertisement -

Keefe D, i cili u paraqit në gjykatë në Las Vegas për të dëshmuar mbi vrasjen, dje ka pohuar disa herë se Diddy – emri i vërtetë Sean Combs  i kërkoi atij që të “hiqte” qafe TuPac dhe shefin e etiketës diskografike Suge Knight.

 Përfaqësuesit e reperit P.Diddy nuk komentuan asgjë kur u pyetën në lidhje me akuzat, por më parë Combs i ka hedhur poshtë pretendimet se ai ishte i përfshirë në vdekjen e Tupac.

- Advertisement -
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO