fbpx
Ad imageAd image

Vogëlushja në foto sot është nga këngëtaret më të pëlqyera

Blloku min lexim

Shikojeni me vëmendje këtë vajzën e vogël në foto. Mundohuni ta gjeni, megjithëse duket pak e vështirë. Kjo vajza e vogël, sot është bërë një këngëtare e njohur dhe do të jetë çift në skenën e “Dancing…” së bashku me balerinin e njohur, Graciano Tagani, ku herë pas here përmes postimeve në rrjetet sociale, ato tregojnë se si po shkojnë provat.

- Advertisement -

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raci, e njohur me emrin e artit si Fifi, tashmë është një ndër konkurrentet e spektaklit të kërcimit, “Dancing With The Stars”, i cili pritet të nisë ditën e premte.

Ndërkohë, Fifi ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me mijëra ndjekësit e saj, në rrjetin social, “Instagram”.

- Advertisement -

Një ndjekës, i ka kërkuar artistes që të publikojë një fotografi kur ajo ka qenë e vogël, dhe ajo nuk ka ngurruar aspak. Këngëtarja ka ndarë me fansat një foto, ku shfaqet shumë e vogël e ulur në një divan. “Fifula e vogël”, ka shkruar Fifi bashkëngjitur me foton.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock