fbpx
Ad imageAd image

Vido/ Elvis Pupa ka dy fjalë për Albano Bogdon: Mënyra se si  përdor lirinë e fjalës tregon…

Blloku min lexim

Teksa i gjithë rrjeti i doli kundër, një ditë më parë Albano Bogdo reagoi në Instagram në lidhje me batutën e tij ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt.

- Advertisement -

Ai nuk kërkoi asnjë ndjesë publike, përkundrazi vazhdon t’i qëndrojë sarkazmës së tij. “Na ka bekuar Zoti me 3 gjëra jashtëzakonisht të vyera si komb; Lirinë e fjalës, Lirinë e mendimit dhe ndërgjegjes dhe Kryqëzimin publik nqs përdor një nga dy të parat,” shkroi ai.

Për këtë reagim ai mori një përgjigje nga Elvis Pupa. Ky i fundit Artisti ka ndarë një video në Instagram ku shprehet: “Liria e fjalës tregon emancipimin e një kombi. Mënyra si një individ e përdor lirinë e fjalës, tregon shumë për karakterin e atij individi.”

- Advertisement -

Ndërsa Beatrix Ramosaj tha se po ndërmerr hapa  ligjorë.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO