fbpx
Ad imageAd image

Video/ Vesa rrëfen historinë e jetës me Mërgim Berishën: Humba fëmijën, familja e tij nuk më pranoi

Blloku min lexim

Vesa ka ndarë detaje rreth lidhjes së saj me futbollistin, Mërgim Berisha, duke thënë se familja e tij nuk e kanë dashur. Ajo gjithashtu tregoi se babai i saj ka qenë ai që e ka mbështetur në çdo hap.

Unë e kam dashtë edhe pse familja e tij nuk më ka dashtë, sepse kam qenë e shkollës, ata asnjëri. M’ka përkrahë babi në çdo hap”, u shpreh ajo.

- Advertisement -

Vesa tregoi një rast ku babai i ish të fejuarit e kishte kërcënuar atë, Në një moment ajo u ka treguar vajzave se ka qenë shtatzënë dhe e ka humbur fëmijë.

Isha në Itali me shoqe, kisha alergji dhe mërguan në spital. Më kanë pyetur a je shtatzënë, unë u kam thënë që s’jam, pas një kohe kam pasur gjakderdhje. Nuk e dijnë as nëna, as babi. Qaty e kam ditë, se kam pasë shumë gjakderdhje”, është shprehur ajo. Vesa gjithashtu ka bërë të ditur se këtë gjë nuk e dijnë as nëna e as babai i saj.

- Advertisement -

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

We have detected that you are using extensions to block ads. Please support us by disabling these ads blocker.

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO